Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Hasło tegorocznych obchodów Dnia Papieskiego brzmi,, Jan Paweł II - Bądźcie świadkami miłosierdzia”. To są wprost słowa samego Jana Pawła II- naszego papieża, który dla większości z nas stał się ideałem i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Na tę okoliczność uczniowie  Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie przygotowali montaż słowno muzyczny, którego głównym zagadnieniem było rozważanie opinii papieża na temat miłosierdzia. 

Całość  urozmaicały pieśni, wśród których znalazła się ulubiona pieśń św. Jana Pawła II ,,Barka”, zaśpiewana przez wszystkich uczniów i nauczycieli. Dodatkowo nasi uczniowie wystąpili z koncertem poświęconym  naszemu  Papieżowi w miejscowej kaplicy.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd