Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dnia 13 października w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie odbyła się akademia z okazji święta polskiej szkoły, święta uczniów składających ślubowanie, święta nauczycieli i pracowników szkoły.
    Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy pani Bożena Kordek, Radny Gminy pan Leszek Siwek, Sołtys wsi Sumiężne pani Celina Kalata oraz rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.
    Uczniowie  poprzez wiersze, piosenki i scenki z życia szkoły mieli okazję złożyć wszystkim nauczycielom podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie młodych serc i umysłów.
   Płynącym z głębi serca życzeniom towarzyszyły kwiaty i słodkie upominki. Święto to było również doskonałą okazją do wręczenia nagród dyrektora dla nauczycieli za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej. 

     Ten jesienny dzień był również bardzo ważny dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Pierwszoklasiści złożyli przysięgę na sztandar szkoły i zostali pasowani na uczniów. Ślubowali być dobrymi Polakami, pilnie się uczyć i współpracować, szanować nauczycieli, rodziców i kolegów, godnie reprezentować szkołę. Wcześniej zaprezentowali swoje umiejętności, śpiewali, recytowali, zdawali testy wiedzy o bezpieczeństwie i o Polsce. Wykazali się też dzielnością, wykonując zadania przygotowane przez Samorząd Uczniowski.
   Życzymy najmłodszym uczniom, aby udało im się dotrzymać wszystkich obietnic oraz  żeby spełniły się ich plany i marzenia związane ze szkołą.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!