Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Rok 2016 jest Rokiem Henryka Sienkiewicza.

15 listopada 2016 roku minęło dokładnie sto lat od śmierci tego wielkiego pisarza, uhonorowanego za swoją twórczość Nagrodą Nobla. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie, pod opieką nauczyciela bibliotekarza p. Alicji Kruszewskiej i polonisty p. Doroty Padewskiej, upamiętnili tego najbardziej poczytnego pisarza, poświęcając mu w tym dniu apel, organizując wystawkę jego twórczości i akcję głośnego czytania jego utworów. 

Chętne dzieci mogły obejrzeć po lekcjach film będący ekranizacją powieści Henryka Sienkiewicza. Wybór padł na film „W pustyni i w puszczy”.  Działania te były podjęte w ramach promocji czytelnictwa w naszej szkole.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!