Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Podziękowanie po wyborach - Marcin Zawistowski

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_250_188_16777215_00_images_IMG_20161207_132010.jpgGrudzień, już od paru lat jest miesiącem , gdzie na parkietach powiatowych w ramach kalendarza Igrzysk Młodzieży Szkolnej, króluje piłka ręczna w wydaniu uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W ostatnią środę na naszej sali gimnastycznej, dziewczęta i chłopcy ze szkoły podstawowej, rywalizowały w mini piłkę ręczną. Jest to dyscyplina bliska naszym uczniom. Gramy w nią sporo na lekcjach w-f a w okresie tzw gorącym, czyli miesiącu rywalizacji powiatowej, również na zajęciach pozalekcyjnych. Przygotowania do zawodów przyniosły efekty.

W zwodach wzięły udział pełne 14-sto osobowe reprezentacje najmłodszych szczypiornistów. Tego dnia przyjechali do nas zawodnicy z czterech szkół  naszego powiatu. Czas gry to tylko 2 x 7 minut. System rozgrywek „każdy z każdym”. Były spotkania , że nie zdążono dokonać zmian zawodniczek i zawodników, bo czas był bezlitosny a wynik niepewny. Nasi reprezentanci sprawili się bardzo dobrze. Chłopcy zostali mistrzami powiatu i zdobyli złote medale a dziewczęta zostały srebrnymi medalistkami. Należy jednak pamiętać, że w drużynie dziewcząt prym wiodły (obok dwóch dziewczynek z klasy szóstej) nasze czwartoklasistki, które bez kompleksu biegały i zatrzymywały przeciwniczki w obronie oraz oddawały rzuty na bramkę przeciwnika.

Chłopcy wygrali wszystkie spotkania wynikami: 5:4 (z Zarębami Kościelnymi), 6:3 (z Andrzejewem) i 4:3   (z Prostynią). Dziewczęta uległy w jednym meczu zespołowi z Zarąb Kościelnych(3:7) , wygrały natomiast z Nurem (10:5) a z Prostynią, po zaciętej i mało skutecznej grze, wygrały zaledwie 2:1.

Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom a chłopcom, życzymy sukcesów na zawodach międzypowiatowych, które odbędą się w kwietniu lub maju 2017r.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!