Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

fundusze_ue.pngZespół Szkół Gminnych nr 2 w Małkini Górnej przystąpił do projektu "Mobilność kadry edukacji szkolnej w programie Erasmus+ w roku 2016". Projekt, który złożyliśmy nosi tytuł „Nasza szkoła – cząstką Europy”. Priorytetowym celem naszej  szkoły jest rozwijanie kompetencji językowych jak największej grupy nauczycieli, co w przyszłości umożliwiłyby im nawiązanie międzynarodowej współpracy partnerskiej ze szkołami z innych krajów.

Przyznane dofinansowanie wynosi 125 416,12 zł. Inicjatorem przystąpienia do projektu i opracowania wniosku jest dyrektor szkoły p. Marta Jasionek. Złożony projekt opracował zespół nauczycieli, którzy wezmą bezpośredni udział w projekcie.

Projekt w pełni odpowiada na potrzeby placówki. Jego głównym celem jest podniesienie umiejętności językowych nauczycieli Zespołu Szkół w zakresie języka angielskiego, poprawienie jakości zarządzania szkołą, oraz unowocześnienie programów nauczania i ich dopasowanie do potrzeb i możliwości uczniów, co w dalszej perspektywie ma  pozytywnie wpłynąć na poprawę jakości pracy szkoły oraz na wyrównanie szans edukacyjnych uczniów i zmniejszenie zagrożenia wykluczeniem społecznym oraz wzrost ich aspiracji i poczucia własnej wartości. Projekt realizowany będzie w okresie od 01 czerwca 2016 r. do 31 maja 2018 r. Uczestnikami jest 10 nauczycieli : Marta Jasionek, Dorota Sobieska, Elżbieta Więckowska, Marcin Wojciechowski, Ryszard Jarka, Agata Ciołkowska, Joanna Zaręba, Maria Pekałowska, Alena Przywoźna, Anna Waracka-Zyśk. 

W ramach realizacji projektu planowane jest podjęcie następujących działań:

- uczestnictwo nauczycieli w szkoleniach językowych, jak również w  kursach metodycznych dotyczących aktualnych trendów w teorii i praktyce języka angielskiego;

- realizowanie wspólnych projektów edukacyjnych poprzez platformę eTwinning, wymiany uczniów, organizowanie konferencji internetowych, założenie klubu korespondencyjnego, prowadzenie wideo lekcji;

- organizowanie eventów takich jak : Dni Języków Obcych, Dzień Kuchni Międzynarodowej, Dzień Irlandii;

- kształtowanie postaw tolerancji oraz otwartości wobec różnorodności kulturowej Europy i świata;

- wprowadzenie elementów języka angielskiego na lekcjach poszczególnych przedmiotów;

- wzbogacenie programu nauczania j. angielskiego oraz programu koła j. angielskiego, co zwiększy efektywność nauczania tego języka i poprawi wyniki uczniów w sprawdzianach zewnętrznych, zostaną zastosowane bardziej motywujące metody nauczania poprzez np. platformę Moodle, multimedia, wprowadzanie elementów CLIL;

- promocja projektu oraz działań podjętych w ramach jego realizacji.

Projekt będzie monitorowany i poddawany ewaluacji poprzez systematyczną analizę danych ilościowych i jakościowych pozyskiwanych poprzez hospitacje, ankiety, wywiady i rozmowy, raporty on-line itp. Upowszechnianiu informacji na jego temat będą służyć cykliczne spotkania z rodzicami, publikacje przede wszystkim na stronie internetowej szkoły oraz w mediach lokalnych.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!