Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_250_188_16777215_00_images_dzien_papieski_zsg_nr_2.JPG18 października 2016r odbył sie apel w Zespole Szkół Gminnych nr 2 w Małkini Górnej upamietniajcy obchody XVI Dnia  Papieskiego pod hasłem ,,Bądźcie świadkami miłosierdzia"przygotowany pod kierunkiem pań: Doroty Sławińskiej, Barbary Fydrych i Aliny Janiak. Święty Jan Paweł II słowem i czynem zachecał nas, abyśmy byli nietylko głosicielami, czy apostołami miłosierdzia, ale wzywał z mocą, byśmy stawali się autentycznymi świadkami miłosierdzia, a więc tymi, któży miłosierdzie głoszą życiem. 

Uczniowie mogli obejrzeć prezentację i wystawę prac oraz wysłuchali pieśni poświęconych Świetemu Janowi Pawłowi II wykonanych przez chór uzniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Grażyny Długoborkliej.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!