Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_250_417_16777215_00_images_medale_ken.jpgW dniu 18 października 2016 w  Ostrołęce odbyła się  uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W hali sportowej im. A. Gołasia odznaczono nauczycieli i pracowników oświaty z terenu działania ostrołęckiej delegatury Kuratorium Oświaty. 


Odznaczenia nauczycielom wręczali: wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, mazowiecki kurator oświaty Aurelia Michałowska i dyrektor delegatury kuratorium w Ostrołęce Michał Giers. Odznaczono 145 osób;  nauczycieli, dyrektorów ,pracowników  administracyjnych oraz dwóch starostów powiatowych i wiceprezesa Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego. Z naszej szkoły odznaczenia otrzymało trzech nauczycieli: pani Helena Siwek- Złoty  Medal za Długoletnią Służbę Medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania otrzymały:  panie: Barbara Siwek, Elżbieta Więckowska.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!