Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 18 października 2016 w  Ostrołęce odbyła się  uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W hali sportowej im. A. Gołasia odznaczono nauczycieli i pracowników oświaty z terenu działania ostrołęckiej delegatury Kuratorium Oświaty. 


Odznaczenia nauczycielom wręczali: wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, mazowiecki kurator oświaty Aurelia Michałowska i dyrektor delegatury kuratorium w Ostrołęce Michał Giers. Odznaczono 145 osób;  nauczycieli, dyrektorów ,pracowników  administracyjnych oraz dwóch starostów powiatowych i wiceprezesa Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego. Z naszej szkoły odznaczenia otrzymało trzech nauczycieli: pani Helena Siwek- Złoty  Medal za Długoletnią Służbę Medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania otrzymały:  panie: Barbara Siwek, Elżbieta Więckowska.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd