Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dnia 4 października 2016r. uczniowie klasy 3a, 3b, 2c uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Opiekunami grupy były panie: E. Zemfler, A. Kukla, A. Dąbrowska oraz rodzice.
Pierwszym punktem zwiedzania było Lotnisko im. Fryderyka Chopina, po którym oprowadzał nas pracownik służby celnej, rodzic ucznia klasy IIIb p. Bogdan Krajewski. 


Największe wrażenie zrobiły na nas startujące i lądujące samoloty oraz pokazy wyszkolonego do zadań specjalnych psa pod opieką wykwalifikowanego opiekuna przewodnika.Kolejnym punktem było oglądanie musicalu pt: ,,Piotruś Pan” w teatrze Buffo. Kiedy rozbłysły światła reflektorów i na scenie pojawili się aktorzy poczuliśmy prawdziwą magię teatru. Scenografia oddała klimat epoki, w której żył Piotruś. Efektom świetlnym towarzyszyła oprawa muzyczna, która wprowadziła nas w odpowiedni nastrój.Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła dzieciom wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!