Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 8 października 2016r nad Narwią w Ostrołęce, odbyły się międzypowiatowe biegi sztafet przełajowych. Do tych zawodów awans , podczas czwartkowych zawodów powiatowych w Ostrowi Maz. , uzyskały trzy, z czterech, drużyn z naszej szkoły. Są to dziewczęta i chłopcy ze szkoły podstawowej i dziewczęta ze szkoły gimnazjalnej. Nasze reprezentacyjne dziesięcioosobowe drużyny, zaprezentowały się bardzo dobrze. 

Dwie z nich przywiozły medale. Najlepszymi chłopcami ze szkół podstawowych, wśród jedenastu startujących, okazali się nasi reprezentanci zdobywając złoty medal i co najważniejsze awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 21 października 2016r w tym samym miejsce czyli na nadnarwiańskich błoniach. Również z medalami, tym razem koloru brązowego, wróciły nasze gimnazjalistki. Gratuluję wszystkim uczestnikom udziałów w imprezie a za chłopców trzymamy kciuki.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd