Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Podziękowanie po wyborach - Marcin Zawistowski

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_wycieczka_fabryka_bombek_IMG_8151.jpgDnia 12 listopada 2016 r., klasy Va i VIb pod opieką p. Joanny Zaręba, p.Elżbiety Więckowskiej oraz p. Doroty Sławińskiej wyjechały na wycieczkę do Józefowa i Warszawy. Pierwszym punktem programu była fabryka bombek ,,Silverado". 


Silverado zajmuje się tworzeniem ręcznie produkowanych ozdób choinkowych ze szkła. Wszystkie bombki powstają w oparciu o tradycyjne metody. Na początku zwiedziliśmy wzorcownię, w której znajdowały się ręcznie wykonane bombki. Wszystkie były piękne i niepowtarzalne. Niektórzy z nas zakupili ozdoby na swoje choinki. Potem udaliśmy się do samej fabryki. Odwiedziliśmy dwa najważniejsze tam pomieszczenia, o których opowiedział nam jeden z pracowników: dmucharnię i srebrzarnię. W pierwszym z nich, "dmuchacze" z długich szklanych rur wydmuchiwali bombki. W drugim pomieszczeniu nadawano bombkom lśniąco srebrzysty kolor, poprzez połączenie dwóch składników chemicznych.
Pod koniec pobytu w fabryce każdy uczeń udekorował swoją bombkę, którą zabrał do domu. Gdy opuściliśmy Silverado i Józefów, udaliśmy się do Warszawy. Po posiłku w Mc'Donalds, obejrzeliśmy film pt. ,,Za niebieskimi drzwiami''. U wszystkich oglądających wzbudził wielkie emocje.
To była bardzo udana wycieczka. Dziękujemy mamie Oli, Gabrysi i Zosi, która zamówiła dla nas wizytę w fabryce bombek.
Czekamy z niecierpliwością na kolejne wyjazdy.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd