Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

ZAPYTAJ DIETETYKA JAK NADWAGA ZNIKA!

Nadwaga stała się epidemią naszych czasów, której nie powinniśmy bagatelizować. Odkładanie się zbędnej tkanki tłuszczowej może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych.
Skutecznym rozwiązaniem w walce z nadwagą jest zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych.


Nie zwlekaj - już dziś zadbaj o zdrowie swoje oraz swojej rodziny.
(Prowadzimy kuracje również u dzieci od 6 roku życia)

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ konsultacji dietetycznej!
W ramach spotkania zapewniamy:
- pomiary i badanie składu ciała
- dopasowanie skutecznej metody walki z nadwagą
- przydatne materiały merytoryczne dotyczące zdrowego żywienia


Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00


 

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_swieto_niepodleglosci_MSI_11.JPGGmina Małkinia Górna uczciła Święto Niepodległości  pochodem z 30-metrową flagą, kotylionami i turniejem szachowym. Uroczystości Obchodów 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości zainaugurowała Msza Święta odprawiona 11 listopada o godzinie 12.00 w kościele p.w. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej.



 

Po mszy w pochodzie otwieranym przez uczniów i przedszkolaków niosących 30-metrową flagę poczty sztandarowe i mieszkańcy gminy przeszli pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze. Kwiaty złożono także na cmentarzu wojskowym przy ul. Leśnej.

Po południu w małkińskim GOKiS rozegrano Otwarty Turniej Szachowy  o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna.  Do rozgrywek przystąpiło 39 zawodników. Sędzią turnieju był Sławomir Sobociński. Najmłodszą uczestniczką turnieju była czteroletnia Maja Szewczyk, najstarszym Andrzej Żach (rocznik 1957).

W  kategorii do lat 12 (rok ur. 2005 i młodsi) zwyciężył Krzysztof Wojtacha  z Białegostoku, II i III miejsce zajęli: Mateusz Zawistowski z Małkini Górnej i Kacper Jaczyński z Zielonki.

W kategorii powyżej lat 12 (rok ur. 2004 i starsi) zwyciężył Piotr Sołowiński z Sarnak, II i III miejsce zajęli: Mateusz Jakowicz z Zambrowa i Adam Nagalski z Łomży. Zwycięzcy otrzymali puchary Wójta Gminy Małkinia Górna, zdobywcy kolejnych miejsc otrzymali pamiątkowe statuetki.

 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!