Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_167_16777215_00_images_zjecia2016_karate_zgrupowanie_IMG_4124.jpgW minioną sobotę 13 lutego, odbyło się w Ostrowi duże zgrupowanie zawodników karate kyokushin. Zgrupowania odbywają się od 3 lat i zostały zapoczątkowane właśnie przez Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai, stąd też pierwsze zgrupowanie w nowym roku odbywa się zawsze w naszym mieście. Mimo okresu ferii na zgrupowaniu była bardzo dobra frekwencja. Pojawili się czołowi zawodnicy z Warszawy ( 2 kluby), Józefowa, Piaseczna, Wyszkowa, Augustowa, Łomży, Białegostoku, Olsztyna, Zambrowa.  OKKK reprezentowali zawodnicy z Ostrowi, Małkini, Sokołowa Podlaskiego. 

Wśród seniorów i juniorów znaleźli się aktualni medaliści mistrzostw Europu i Polski. Wśród młodzików i kadetów widać było wielu obiecujących zawodników.
W pierwszej kolejności trenowali zawodnicy startujący w kata. Ta techniczna konkurencja polega na perfekcyjnej prezentacji układu technik ataku i obrony. Jest to wymagająca konkurencja, która zmusza zawodnika do bardzo mozolnej pracy nad doskonałością ruchu , precyzją wykonania, dynamiką równowagą. W tej części zgrupowania brało udział 15 doświadczonych karateka, którzy doskonalili zaawansowane kata wymagane na poziomie Mistrzostw Polski i na zawodach międzynarodowych. Trening poprowadził wielokrotny mistrz Polski i Europy shihan Jan Gruba V Dan, z Warszawy.
Po treningu kata odbył się trening kumite, w którym wzięło udział 80 zawodników. W ciągu półtorej godziny na matę wychodzili na zmianę seniorzy i juniorzy oraz młodsi zawodnicy. W sumie przeprowadzono około 40 intensywnych walk.
Nad bezpieczeństwem zawodników czuwał ratownik medyczny Robert Wilk, który jest również posiadaczem wysokiego brązowego pasa w karate kyokushin.
Zgrupowania klubów północno-wschodniej i centralnej Polski odbywają się bardzo regularnie i owocują wysokim osiągnięciami zawodników z naszego regionu. Korzystają również z tego nasi ostrowscy karatecy. Z naszego klubu w zgrupowaniu wzięło udział 15 najlepszych karateka.
Zgrupowania organizowane są pod patronatem Polskiej Federacji Karate Kyokushinkai IKO. Kolejne zgrupowanie już w marcu.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd