Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Maria Jasko z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai bierze udział w plebiscycie na sportowca roku 2015 Tygodnika Ostrołęckiego. Ty też możesz oddać swój głos! 

W 2015 roku odniosła dwa spektakularne sukcesy. Przygotowania do Mistrzostw Świata Kobiet w Tokio zdominowały treningi na początku roku. Oczekiwania były ogromne. Sensei Radosław Grabowski liczył się jednak z tym, że w Japonii nie będzie żadnego wyniku i tak też się stało. Ważniejszy okazał się efekt psychologiczny, który osiągnęła zawodniczka i jej trener. Mistrzostwa świata to jak skok z najwyższej trampoliny, po którym każdy następny wydaje się łatwiejszy. Prawdziwym efektem Tokyo były medale zdobyte na Mistrzostwa Europy Wagowych w Berlinie - srebro oraz jeszcze bardziej prestiżowych Mistrzostwach Europy Open w Katowicach i wywalczony brąz.

Poniżej zamieszczamy link do głosowania: http://www.to.com.pl/plebiscyt/karta/maria-jasko-ostrowski-klub-karate-kyokushinkai,31963,1506697,t,id,kid.html

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd