Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

8 listopada w  Józefowie odbył się kolejny Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa. Po raz szesnasty zawodnicy z całej Polski zgromadzili sie na hali ośrodka sportu . W tym roku przybyła ich rekordowa liczba , bo aż 460 zawodników z 43 klubów. Tym samym był to największy turniej karate kyokushin w Europie. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali : Kacper Dzierżanowski, Wiktoria Pędzich, Aleksander Cydejko , Ewa i Filip Pasek,  Mikołaj Kosina, Julia Skwierczyńska, Jan Bilwin, Magda Baczewska, Julia i Tomasz Parafińscy oraz Kacper Frączyk. 

Z uwagi na ogromną ilość uczestników oraz wysoki poziom zawodów bardzo trudno było przebić się do strefy medalowej, jednak udało się to  kilku naszym zawodnikom.  Po złoto sięgnął Filip Pasek ( kat. dzieci)  wygrywając po kolei cztery walki, Julia Skwierczyńska ( kat. młodziczek) zajęła 3 miejsce pokonując w bardzo dobrym stylu dwie zawodniczki, Julia Parafińska ( kat. dzieci) zajęła po dwóch doskonałych walkach w eliminacjach  3 miejsce a Magda Baczewska ( kadetka) w bardzo silnie obsadzonej kategorii młodziczek zajęła 4  miejsce. Podobnie w kategorii dzieci Ewa Pasek również zajęła 4 miejsce.  Również pozostali zawodnicy stanęli na wysokości zadania  wygrywając swoje pierwsze walki jednak ulegli w kolejnych pojedynkach swoim przeciwnikom.

Na turnieju zabrakło niestety kilku doświadczonych zawodników z OKKK ze względu na falę przeziębień która niefortunnie przetoczyła się przez nasze sekcje i zawodnicy nie byli w stanie walczyć na zawodach.

Podczas zawodów sędziowali również  sensei Radosław Grabowski i sensei Tomasz Marcjaniak.. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai dziękuje Bankowi Spółdzielczemu w Ostrowi Mazowieckiej za  wsparcie udzielane klubowi przy organizacji startów  w zawodach.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!