Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 26 września 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku odbyły się kolejne zawody karate zorganizowane przez Leżajski Klub Kyokushin Karate (LKKK).

 

V międzynarodowy turniej karate „Polish Open IKO Galizia Cup” okazał się największą z dotychczas organizowanych przez (LKKK) imprez.

 W turnieju wzięło udział 237 zawodników z 38 ośrodków z Białorusi, Ukrainy i Polski z takich miast jak – Iwano-Frankowsk, Kherson, Poltava , Grodno, Mińsk, Rawa Ruska, Bielsko Biała, Chełm, Brzostek, Libiąż, Chrzanów, Ciechanów, Krasne, Ojrzeń, Tarnobrzeg, Gorzyce, Iława, Jarosław, Sieniawa, Katowice, Jedlicze, Krosno, Sarzyna, Łętownia, Leżajsk, Nowa Sarzyna, Mielec, Rudnik nad Sanem, Ostróda, Warszawa, Zakopane, Wrocław, Augustów, Przeworsk, Józefów, Zielonka, Ostrów Mazowiecka.

Wśród tych najlepszych zawodników znalazła się również Małkinianka Magda Baczewska, która okazała się być bezkonkurencyjna w swojej kategorii , jak burza przeszła eliminacja wygrywając z zawodniczką z Polski następnie w półfinale przed czasem pokonała bardzo utytułowaną zawodniczkę z Ukrainy i awansowała do finału , który również okazał się być dla Magdy potwierdzeniem jej świetnej formy ponieważ również wygrała go przed czasem pokonując rywalkę bardzo mocnym kopnięciem na strefę głowy. Magda jest zawodniczką trenującą w Ostrowskim Klubie Karate w sekcji w Małkini pod okiem Senpai Marii Jasko która podczas zawodów pełniła rolę sędziego oraz sekundanta .

 


REKLAMA


 

 


REKLAMASFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!