Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 24 września 2015r, na stadionie MKS Małkinia, odbyły się zawody w mini piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Była to kolejna jesienna dyscyplina w kalendarzu XIII Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych Gminy Małkinia Górna o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 1 w Małkini G.

Bardzo dziękuję koleżankom organizatorkom za postawę na wysokości zadania. Oprawa była bez zarzutu, co jest bardzo ważne dla dzieci i młodzieży. Jeśli zawody prowadzi profesjonalny sędzia, opiekę medyczną sprawuje Pani pielęgniarka a opiekunowie „żyją na ławie” to wszystko wprawia dzieci w poczucie spełniania misji jaką niesie za sobą sport na każdym poziomie.

  

Impreza była licznie obsadzona. Wszystkie szkoły, podobnie jak było z biegami, wzięły udział w zawodach. Było to około setki dzieci czyli mamy masowość !!! Powtarzając za Baronem de Coubertin (ojcem nowożytnego ruchu olimpijskiego) „W życiu ważny jest nie triumf, lecz walka” czyli uczestnictwo.


Zapraszam na stronę WWW.spartakiada.malkiniagorna.pl tam znajdziecie pełną relację z zawodów. Galeria ze zdjęciami na https://www.facebook.com/Gminna-Spartakiada-Szk%C3%B3%C5%82-Podstawowych-Ma%C5%82kinia-1420928684845681/timeline/
 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd