Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 23-09-2015 roku, w pięknych okolicznościach przyrody, na terenach przyszkolnych Szkoły Podstawowej w Orle, odbyły się biegi przełajowe. Była to pierwsza, inauguracyjna impreza XIII Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych Gminy Małkinia Górna a zarazem pierwsza konkurencja szkolnej rywalizacji w roku szkolnym 2015/2016. W imprezie wystartowało 71 dzieci (35 dziewcząt i 36 chłopców) ze wszystkich szkół naszej Gminy. Regulamin biegów pozwala tylko na start dwóch dziewcząt i dwóch chłopców z roczników do których uczęszczają klasy czwarte, piąte i szóste. Aura sprzyjała biegaczom a organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby stanąć na wysokości zadania. Zwycięzcy, we wszystkich biegach, otrzymali pamiątkowe dyplomy. Bardzo dziękuję Dyrekcji szkoły oraz nauczycielce wychowania fizycznego za wzorcową organizację oraz relację z imprezy, dzięki której uczestnicy mogą obejrzeć galerię zdjęć (fb Spartakiada Szkół Podstawowych Małkinia Górna) oraz prześledzić wyniki na WWW.spartakiada.malkiniagorna.pl .

Najlepsza szóstka z każdego biegu ma prawo do startu w imprezie powiatowej, która odbywa się rokrocznie na łęgach nadbużańskich w ramach Biegów o Puchar Starosty Ostrowskiego. W tym roku będzie to XVII edycja - 6 października 2015 r.
Oto klasyfikacja poszczególnych szkół w obu kategoriach: 

Dziewczęta
1 miejsce SP Prostyń
2 miejsce SP 2 Małkinia Górna
3 miejsce SP Orło
4 miejsce SP Kiełczew
5 Miejsce SP Glina
6 miejsce SP 1 Małkinia Górna
7 miejsce SP Kańkowo
Chłopcy
1 miejsce SP 2 Małkinia Górna
2 miejsce SP Prostyń
3 miejsce SP Kiełczew
4 miejsce SP Kańkowo
5 miejsce SP 1 Małkinia Górna
6 miejsce SP Glina
7 miejsce SP Orło
Wszystkim biegaczom gratuluję startu bez względu na zajęte miejsce.

 

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd