Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W imprezie biegowej 19 września 2017r zorganizowanej przez SP Orło, wzięło udział 63 dzieci  (32 dziewczynki i 31 chłopców) z sześciu szkół naszej Gminy.  Jest to pierwsza impreza sportowa w kalendarzu XV Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych Gminy Małkinia Górna. 

Pierwsza szóstka z każdego biegu uzyskała awans do biegów powiatowych, które odbędą się 10 października 2017r na łęgach nadbużańskich w ramach imprezy pod nazwą XIX Biegi o Puchar Starosty Ostrowskiego. Trzymamy kciuki za awanse naszych sportowców do zawodów międzypowiatowych, które będą miały miejsce wiosną 2018r.

W klasyfikacji zespołowej wśród  dziewcząt wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej zdobywając w trzech kategoriach wiekowych (2007, 2006 i 2005) w sumie 65 punktów, kiedy to drugie miejsce uzyskało 51 pkt. Wśród chłopców prym wiedli uczniowie SP Prostyń, wygrywając 65-ma punktami przed drugą szkołą z dorobkiem punktowym 52 , również w ramach roczników klas IV, V i VI.  

Gratuluję wszystkim uczestnikom biegu uzyskanych rezultatów a organizatorom bardzo dziękuję za przygotowanie i zrelacjonowanie imprezy. Kolejna impreza jesienna w kalendarzu XV GSSzP to mini piłka nożna, która odbędzie się na stadionie w Małkini Górnej w dniu 22 września tj w najbliższy piątek.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!