Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W ubiegłą niedzielę podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozegrali trzeci mecz w ramach przygotowań do rundy rewanżowej A klasy grupa Siedlce. Na sztucznej nawierzchni w Łomży nasza drużyna pokonała rywala z Rzekunia 3 do 1.

Co do samego meczu trzeba przyznać, że nie było to porywające widowisko. Widać po naszej drużynie trudy przygotowań oraz fakt, że spora ilość zawodników wróciła dopiero po chorobach, lub w dalszym ciągu z chorobą się zmaga, mam na myśli m.in. Czarka Maliszewskiego, Bartka Dawidczyka, Przemka Maliszewskiego, czy Damiana Pawłowskiego.

Z każdym kolejnym treningiem oraz meczem powinniśmy wyglądać lepiej tym bardziej, że zaangażowanie, frekwencja na treningach jest naprawdę zadowalająca.

Brawo za mecz z Rzekuniem, jedziemy dalej ! ☑️?⚽️

MKS MAŁKINIA 3 - 1 RZEKUNIANKA RZEKUŃ
bramki: Karol Dmochowski (asysta Czarek Maliszewski), Czarek Giziński (asysta Karol Dmochowski), Krzysiek Krawczyk (asysta Adam Najgrodzki).

Skład: Rostkowski - Giziński, Suszczyński, Sokołowski, Dawidczyk - Wróblewski, Najgrodzki, Krawczyk, C. Maliszewski - Dmochowski, Sadowski.
Zagrali również: Rutkowski, Fydrych, Wachowski, Sadowski, Siwek, Ratyński.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd