Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 9 lutego 2019 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa firmy „DOMOST”. Tu od razu trzeba nadmienić, że firma „DOMOST” Sp.zoo w Małkini Górnej zorganizowała 4 letnie turnieje na obiekcie sportowym MKS MAŁKINIA. Tak, więc można powiedzieć, że ogółem jest to już siódmy turniej i zapewne nie ostatni. W turnieju udział wzięło 8 zespołów z rocznika 2003 i 2004, które zostały podzielone na dwie czerto-zespołowe grupy wiekowe.

GRUPA A (2003)

UKS PERLEJEWO

KS WĄSEWO

MIEDZANKA MIEDZNA

MKS MAŁKINIA

GRUPA B (2004)

UKS PERLEJEWO

UKS DOBRE

MIEDZANKA MIEDZNA

MKS MAŁKINIA

Fazę grupową w grupie A wygrał zespół MKS MAŁKINIA z kompletem zwycięstw, natomiast grupę B zespół MIEDZANKI MIEDZNA, który odniósł dwa zwycięstwa i jeden remis.

W meczu o 3 miejsce w grupie A spotkał się zespoły MIEDZANKI MIEDZNA i KS WĄSEWO. Po upływie regulaminowego czasu gry (2 x 7 min.) spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych (3 strzelających). Wojnę nerwów wygrał zespół MIEDZANKI MIEDZNA (padł tylko jeden gol), tym samym MIEDZANKA MIEDZNA zajęła III miejsce.

W wielkim finale grupy A spotkały się zespoły MKS MAŁKINIA i UKS PERLEJEWO. Po zaciętej i wyrównanej walce lepszym zespołem okazał się MKS MAŁKINIA, który po golu Kacpra Nowaka i asyście Krystiana Sadowskiego (2 gole+6 asyst) pokonał UKS PERLEJEWO 1:0. Zdobywając po raz drugi z rzędu tak cenne trofeum. Najskuteczniejszym piłkarzem grupy A został piłkarz MKS MAŁKINIA Mateusz Fydrych.

W meczu o 3 miejsce w grupie B spotkały się zespoły MKS MAŁKINIA i UKS DOBRE. Po emocjonującym spotkaniu lepszym zespołem okazał się zespół MKS MAŁKINIA, który po golach Bartosza Składanowskiego ze stałych fragmentów gry pokonał UKS DOBRE 3:0. Bartosz Składanowski (Gr. B) i Mateusz Fydrych (Gr. A), obaj z MKS MAŁKINIA mogą pochwalić się zdobyciem hat-tricków.

W wielkim finale grupy B spotkały się zespoły MIEDZANKI MIEDZNA i UKS PERLEJOWO. Jak przystało na finał emocji i bramek nie brakowało. Lepszym zespołem o jedną bramkę okazał się zespół MIEDZANKI MIEDZNA, który pokonał UKS PERLEJEWO 3:2. Gol strzelony przez Jakuba Moczulskiego (UKS PERLEJEWO) został uznany za najładniejszą bramkę turnieju, a najskuteczniejszym piłkarzem w grupie B został piłkarz MIEDZANKI MIEDZNA Jakub Koseła.

Tradycyjnie na koniec turnieju został rozegrany mecz dream team pomiędzy zespołami grupy A i B. Po meczu przyszedł czas na nagrody indywidualne i zespołowe, które wręczyli Stanisław Dąbkowski – Prezes firmy „DOMOST” Sp.zoo w Małkini Górnej i Łukasz Fiodorczuk – Prezes MKS MAŁKINIA.

Najlepszy strzelec 2003 - MATEUSZ FYDRYCH - MKS MAŁKINIA

Najlepszy strzelec 2004 – JAKUB KOSEŁA - MIEDZANKA MIEDZNA

Zdobywca najładniejszej bramki 2003 – PODOLAK KACPER – KS WĄSEWO

Zdobywca najładniejszej bramki 2004 – JAKUB MOCZULSKI - UKS PERLEJEWO

Najlepszy technik w zespole 2003 – Koseła Dominik (Miedzanka); Soporek Hubert (Wąsewo); Nowak Kacper (MKS Małkinia); Łosicki Dawid (Perlrjewo)

Najlepszy technik turnieju 2004 – Żelażnicki Jakub (Miedzanka); Rostkowski Dawid ( MKS Małkinia); Kania Adrian ( Dobre); Karpiński Hubert ( Prelejewo)

Zawodnik dream team 2003 – Koseła Dominik (Miedzanka); Świtek Kamil (Miedzanka); Adamski Patryk ( Wąsewo); Macioch Szymon (MKS Małkinia); Parzonko Konrad (Perlejewo); Kalbarczyk Jakub( MKS Małkinia);

Zawodnik dream team 2004 - Koseła Jakub (Miedzanka); Gromek Paweł ( Miedzanka); Jarząbek Maciek (MKS Małkinia); Rostkowski Dawid (MKS Małkinia); Sioch Filip (Dobre); Gral Kamil (Dobre); Balwicki Szyman (Perlejewo); Kietliński Hubert (Perlejewo).

Najlepszy bramkarz 2003 – KAMINSKI RAFAŁ - PERLEJEWO

Najlepszy bramkarz 2004 – SCZESNY PIOTR - MIEDZANKA

Najlepszy piłkarz turnieju 2003 – SADOWSKI KRYSTIAN – MKS MAŁKINIA

Najlepszy piłkarz turnieju 2004 – RADZISZEWSKI SZYMON - PERLEJEWO

Klasyfikacja końcowa:

GRUPA A (2003)

MKS MAŁKINIA

UKS PERLEJEWO

MIEDZANKA MIEDZNA

KS WASEWO

GRUPA B (2004)

MIEDZANKA MIEDZNA

UKS PERLEJEWO

MKS MAŁKINIA

UKS DOBRE

Wszyscy zawodnicy, trenerzy i sędziowie otrzymali pamiątkowe medale. Pamiątkowe statuetki dostali wyróżnieni zawodnicy w każdej grupie wiekowej, najlepsi technicy w każdej drużynie otrzymali piłki, aby mogli szlifować technikę gry w piłkę.

Po ceremonii wręczenia nagród głos zabrał organizator i główny sponsor turnieju Prezes firmy „DOMOST” Stanisław Dąbkowski, który w kilku słowach podziękował piłkarzom za przybycie, sportową walkę w duchu FAIR PLAY oraz życzył im dalszych sukcesów sportowych. Arbitrom za sprawiedliwe sędziowanie. Obsłudze technicznej za pomoc i sprawne przeprowadzenie turnieju. Do słów Prezesa Stanisława Dąbkowskiego przyłączył się też Prezes MKS MAŁKINIA, który także podziękował wszystkim, a szczególnie firmie „DOMOST” za hojne sponsorowanie klubu. Na sam koniec odbyła się miła uroczystość koledzy i trener Zbigniew Suchodolski pożegnali swego bramkarza Szymona Rutkowskiego, który od wiosny 2019 roku będzie reprezentował barwy MKS POLONIA WARSZAWA, wręczając mu pamiątkową koszulkę z Nr 1 i logiem MKS MAŁKINIA w anty ramie. Dzięki Szymonie za wszystko i powodzenia w nowym klubie.

Opracował: Paweł Wenus

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd