Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Wczoraj podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej A klasy grupa Siedlce. Na treningu oprócz licznej grupy zawodników i trenera obecny był również Prezes MKS Małkinia Łukasz Fidorczuk, który przywitał zawodników, jak również przedstawił wspólnie z trenerem plan klubu oraz cel na najbliższe miesiące, jakim jest oczywiście awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Na treningu obecny był również Pan Romuald Rolek - właściciel firmy Hurt Detal Rolek Recykling, który przedstawił niezwykle miłą wiadomość zawodnikom. Otóż po raz pierwszy nasz klub będzie miał sponsora oraz realne wsparcie, które zostało uzgodnione z naszym Prezesem. Jest to niezwykle ważny krok, który na pewno przyczyni się do dalszego rozwoju klubu.

Panu Romualdowi niezwykle dziękujemy za obecność, jak również wsparcie chłopaków i klubu. Niezwykle doceniamy Pana chęci. Mamy ogromną nadzieję, że będzie to owocna współpraca, z której korzyści będą czerpać obie strony. Warto zaznaczyć, że naszym klubem interesują się również inne prywatne podmioty, które chętnie wsparłyby działalność klubu.

Co do samego planu treningowego - wczoraj krótki rozruch zakończony gierką, natomiast od przyszłego tygodnia rozpoczynamy przygotowania pełną parą. Operacja "awans" rozpoczęta! 

Miły gest w stosunku do drużyny seniorów. Oczywiście pamiętamy o tych wszystkich, którzy wspierają grupy młodzieżowe. Natomiast bardzo ważne każde dodatkowe wsparcie również dla pierwszej drużyny. ?

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!