Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 5 stycznia 2019 roku odbyło się zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Małkińskiego Klubu Sportowego. Zarządowi skończyła się kadencja. Do ustępującego zarządu nie było żadnych zastrzeżeń i uwag. Komisja rewizyjna udzieliła absolutorium odchodzącym władzom klubu. Z pośród członków klubu został wybrany nowy zarząd. Łukasz Fidorczuk, Mariusz Kochański i Krzysztof Terlichowski wyrazili zgodę na ponowne kandydowanie w wyborach i zostali wybrani na kolejną kadencje. Został również wybrany nowy skład komisji rewizyjnej. Zarząd klubu podsumował ostatni rok a także całą kadencje. Dziękując wszystkim za współprace i pomoc.

Serdeczne podziewania skierowano do Pani Wójt Gminy Małkinia Górna Bożeny Kordek, Dyrektora GOKiS Pana Andrzeja Sadowskiego, sponsorów dzięki którym można było zrealizować kilka dodatkowych zadań i celów. Zarząd MKS wyraził słowa uznania dla trenerów i wszystkich, którzy na co dzień pomagają klubowi przy organizacji meczów i w codziennej organizacji pracy klubu. Szczególne słowa podziękowania Prezes Łukasz Fidorczuk w imieniu zarządu skierował do zawodników drużyny seniorów za ich wysiłek i poświęcony czas dla klubu. Głos zabrał również dyrektor GOKiS Pan Andrzej Sadowski, który także opowiadał o wspólnych działaniach oceniając wszystko bardzo pozytywnie.

Zarząd Klubu:

Fidorczuk Łukasz - Prezes

Kochański Mariusz – Sekretarz

Terlikowski Krzysztof – Członek Zarządu

 

Komisja Rewizyjna:

Żelakiewicz Mieczysław -  Przewodniczący

Przewoźny Stanisław– Członek

Góral Stanisław - Członek

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!