Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 11 listopada, a więc w dniu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości nasza drużyna rozegrała ostatni mecz w ramach rozgrywek A klasy grupa Siedlce runda jesienna. Podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego zmierzyli się z drużyną Watry Mrozy. Mecz ten miał niezwykle ważne znaczenie z punktu widzenia układu tabeli (Watra przed spotkaniem zajmowała 3 miejsce, tracąc do wicelidera - MKS-u 3 punkty). Niestety po ostatnim gwizdku sędziego to nasi rywale cieszyli się z ważnych punktów pokonując naszą drużynę 3 do 2.

Drugi mecz z rzędu, gdzie zabrakło nam wyrafinowania, zimnej krwi, oraz spokoju. Dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie w tym spotkaniu, jednak za każdym razem rywal dość szybko odpowiadał bramką wyrównującą. Na prowadzenie wyszliśmy w 15 minucie po bardzo ładnej akcji Adama Najgrodzkiego i Czarka Maliszewskiego. Czarek wykorzystał doskonałe podanie Adama, który płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Niestety kilka minut po strzelonej bramce z powodu kontuzji mięśniowej boisko musiał opuścić Czarek Maliszewski. To nieco wybiło nas z rytmu - chwilę po zmianie tracimy bramkę na 1 do 1.

Druga połowa rozpoczyna się ponownie pod dyktando MKS-u, który udokumentował przewagę szybko strzeloną bramka autorstwa Piotrka Barszcza. Niestety po tej bramce jakość naszej gry spadła. Dwie dość szybko stracone bramki ustalają wynik spotkania na korzyść rywali, mimo kilku okazji MKS-u do wyrównania stanu spotkania.

Chyba żadna drużyna w tej lidze nie potrafi sobie skomplikować sytuacji tak, jak My. Dwa ostatnie mecze, gdzie gramy lepiej, jednak nie potrafimy tego zamienić na bramki. Wyniki ostatnich dwóch kolejek sprawiły, że na koniec rundy jesiennej zachowujemy miejsce na podium, jednak już nie na drugim, a na trzecim, z tym samym dorobkiem punktowym co druga drużyna - Watra Mrozy.

Szczegółowe podsumowanie rundy pojawi się niebawem. Teraz czas na odpoczynek, regenerację i walkę na całego o awans do Ligi Okręgowej w rundzie rewanżowej !

MKS! ??

MKS MAŁKINIA 2 - 3 WATRA MROZY
bramki: Czarek Maliszewski, Piotr Barszcz

Skład: Kacper Klamer - Rafał Siwek, Kamil Suszczyński, Damian Pawłowski, Czarek Giziński - Czarek Maliszewski (w 20' zmiana z powodu kontuzji, Bartosz Dawidczyk), Adam Najgrodzki, Mateusz Rutkowski, Piotr Barszcz - Karol Dmochowski, Marcin Sadowski.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd