Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo Siedleckiej Klasy A zespół seniorówMKS MAŁKINIA czeka trudny mecz inauguracyjny na własnym obiekcie u siebie. W najbliższą sobotę  7 kwietnia o godzinie 15.30 zmierzą  się oni z zespołem POLONEZA MORDY w walce o ligowe punkty. Będzie to dopiero drugie spotkanie pomiędzy obydwoma zespołami na szczeblu tych rozgrywek.

 Pierwsze spotkamie MKS grając na wyjeździe rozstrzygnął na swą korzyś wygrywając 2:1. Gdy się  przegląda ostatnie statystyki po meczowe, gospodarze dla naszego zespołu będą trudnym, wymagającym a za razem groźnym i bramko strzelnym przeciwnikiem. Grając u siebie na inaugurację ligii z BŁĘKITNYMI STOCZEK WĘGROWSKIzainkasowali tylko 1 punkt, remisując 1:1. Nasz MKS po ciężkim meczu wyjazdowym na inaugurację przegrał 0:3 z JASTRZĘBIEM ŻELISZEW. Czy oba zespoły pójdą za ciosem i bez respektu dla rywala będą chciały ograć jeden drugiego? Czy spotkanie zakończy się podziałem punktów (ja remis już dziś biorę w ciemno)? Odpowiedź poznamy dopiero po zakończeniu spotkania. Tak, więc zapowiada nam się na jedno z ciekawych spotkań w drugiej kolejceSiedleckiej klasy A

Zarząd Małkińskiego Klubu Sportowego ZAPRASZA! Członków Klubu W dniu 7.04.2018 roku na zebranie sprawozdawczo - finansowe za rok 2017. W budynku klubowym ul. Kolejowa godzina 18:00. Po meczu ligowym seniorów, który zainauguruje rundę wiosenną na naszym stadionie.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!