Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W niedzielę 18 marca na sztucznej murawie w Zambrowie pierwszy zespół MKS MAŁKINIA zakończył serię meczy kontrolnych przygotowujących zespół do wiosennej rundy rewanżowej Siedleckiej Klasy A. W swym ostatnim występie podopieczni trenera Karola Dmochowskiego dość efektownie, bo 9-0 pokonali 4 zespół Ostrołęckiej Klasy B, zespół ISKRA ZARĘBY KOŚCIELNE. Od  pierwszych minut MKS miał zdecydowaną przewagę  tym spotkaniu było widać różnice paru klas po miedzy zespołami. Wynik cieszy, ponieważ trzeba umieć wykorzystać  taką przewagę i okazje, które zespól stworzył do strzelenia gola. W tym spotkaniu trener Karol Dmochowski z powodu różnych obowiązków nie miał wszystkich piłkarzy do dyspozycji. Jednak kadra była wystarczającą na ten mecz. 

W trakcie przygotowań do wiosennej rundy rewanżowej podopieczni Karola Dmochowskiego rozegrali 8 spotkań, odnosząc 6 zwycięstw, raz remisując i raz doznając porażki. Tą porażkę ponieśli na samym początku przygotowań z zespołem Podlaskiej Ligi Okręgowej KS ŚNIADOWO 0-5. Bilans bramkowy to 25 strzelonych rywalom goli przy 12 straconych. Na listę strzelców wpisało się ogółem 12 piłkarzy, a najskuteczniejszymi byli: Michał Zawistowski, który zaliczył 8 trafień. Na drugim miejscu są: Adam Najgrodzki i Marcin Sadowski po 3 trafienia. Ponadto Karol Dmochowski i Daniel Góral zaliczyli po 2 trafienia. Może nie zawsze trener Karol Dmochowski miał podstawowy skład, ale, w tych 8 spotkaniach skorzystał z usług 26 piłkarzy, (ogrywając młodych piłkarzy, gdyż starsi pracowali a część miała sesje egzaminacyjne na swych uczelniach). Cieszy też fakt, że do zespołu po dłuższej przerwie wróciło kilku piłkarzy. Trener, jak i Zarząd Klubu mogą być chyba zadowoleni z poziomu przygotowań i stanu zaangażowania piłkarzy. Do rozpoczęcia rozgrywek Siedleckiej Klasy A zostało 14 dni, które trener wraz ze swymi podopiecznymi, będzie chciał wykorzystać do lepszej gry obronnej, wyeliminowania podstawowych błędów oraz do doszlifowania formy wydolnościowej. Aby w pełni sił przystąpić do wiosennej rundy rewanżowej. Swój inaugurujący mecz na wiosnę MKS MAŁKINIA rozegra 30 marca na wyjeździe z zespołem JASTRZĘBIA ŻELISZEW. Mamy nadzieję, że nasz zespół dobrze rozpocznie rozgrywki ligowe i powalczy o komplet punktów na obiekcie rywala. Trzymamy kciuki, a piłkarzom życzymy połamania kołków.
 

MKS MAŁKINIA – ISKRA ZARĘBY KOŚCIELNE 9-0

BRAMKI: Michał Zawistowski x5, Adam Najgrodzki, Daniel Góral, Piotr Skłodowski, Mateusz Rostkowski

MKS: Kacper Klamer – Kamil Suszczyński, Damian Pawłowski, Daniel Góral, Mateusz Rostkowski – Przemysław Maliszewski, Adam Najgrodzki, Karol Dmochowski, Piotr Barszcz - Piotr Skłodowski, Michał Zawistowski, Zagrali również: Michał Olszewski, Karol Michalak,

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!