Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Pierwszy turniej zimowy organizowany przez Klub Sportowy Akademii Młodego Piłkarza GOOL rozegrano w dniu 26.11.16r. w Ostrowi Mazowieckiej, w którym uczestniczył zespół AP GOOL Ostrów Mazowiecka oraz siedem zaproszonych zespołów. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, z których dwa pierwsze zespoły grały w półfinałach, dwa ostatnie grały o miejsca.

 

Ceremonie otwarcia Turnieju rozpoczęła Pani Naczelnik Kultury i Oświaty - Pani Dorota Ambroziak. Rywalizacja przebiegała w duchu fair play, większość meczy było bardzo zaciętych i emocjonujących i padało mnóstwo bramek.

Rywalizacja w grupie A była bardzo wyrównana i nawet mała tabela nie pomogła wyłonić zwycięscy. Dopiero seria rzutów karnych pozwoliła rozstrzygnąć rywalizację w grupie, gdzie na pierwszym miejscu uplasowała się UKS AP Ostrów Mazowiecka, a tuż za nią MŁKS Łomża.

  

 

Nie brakowało emocji w półfinale, AP GOOL zremisował z UKS AP Ostrów Mazowiecka i także rzuty karne zadecydowały o zwycięstwie gości. Ekipa z Łomży w drugim półfinale wydarła zwycięstwo gdyż gol padł w samej końcówce meczu. Zatem o trzecie miejsce zagrali gospodarze AP GOOL z Talentem Białystok. Mecz o brązowy medal pokazał wysoki poziom rywalizacji, jednakże dwie bramki zdobywał tylko team z Białegostoku.

 

W wielkim finale padła niesamowita bramka strzelona przez bramkarza UKS AP Ostrów z rzutu wolnego, która mogłaby być ozdobą niejednego turnieju.

 

Koniec końców zostały złożone podziękowaniami dla Pana Burmistrza Miasta złożone na ręce Pani Naczelnik Doroty Ambroziak, która podziękowała za organizację turnieju i pogratulowała wszystkim uczestnikom turnieju. Głos zabrał również Pan Prezes Jakub Szcześniak, który zaszczycił nas swoją obecnością. Podziękował wszystkim zawodnikom, trenerom oraz organizatorom. Wraz z Panią Dyrektor dokonał wręczenia nagród indywidualnych, wszyscy zawodnicy otrzymali medale, trzy pierwsze zespoły odebrały puchary

– złoty medal dla UKS AP Ostrów Mazowiecka,

- srebro dla MŁKS Łomża,

- brąz dla Talentu Białystok,

natomiast pozostałe zespoły otrzymały pamiątkowe medale.

 

W trakcie turnieju został wyłoniony król rzutów karnych – Pakieła Olaf(Olimpia Zambrów) i król żonglerki - Baluk Mateusz (TALENT BIAŁYSTOK). MVP Turnieju - Śledziewski Antek (UKS AP OSTRÓW MAZ.), Najlepszy bramkarz - Baluk Mateusz (TALENT BIAŁYSTOK), Król strzelców - Kubicki Aleksander (AP GOOL OSTRÓW MAZ.) - 4 bramki.


Serdeczne podziękowania składamy Burmistrzowi Miasta Ostrów Mazowiecka Panu Jerzemu Bauer za objęcie patronatem turnieju, sponsorom Turnieju GOOL CUP – Panu Mirosławowi Dylewskiemu z firmy ARIUH DYLEWSKI oraz firmie GOOLSHOP.PL. Dziękujemy również, serwisom internetowym malkinia.com i ostrowmaz.com za objęcie turnieju patronatem medialnym.

 

 

 

 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!