Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Tradycyjnie, jak, co roku tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Zarząd MKS MAŁKINIA organizuje Mikołajkowy Turniej Halowy Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójt Małkini Górnej. W tym roku będzie to już szósta edycja.

 

Turniej ten zostanie rozegrany na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej juz w najbliższy weekend. Udział w VI Mikołajkowym Turnieju potwierdziło 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy rozgrywkowe. 

Kilka słów wstępu na temat zasad turnieju. Mecze będą trwały 15 minut, bez przerwy. Każdy zespół w grupie zagra 3 spotkania. Zmiany będą przeprowadzane – hokejowo. Zespoły wystąpią w składzie: bramkarz + 4 piłkarzy na parkiecie. Punktacja w grupach: za zwycięstwo – 3 pkt., remis – 1 pkt., porażka – 0 pkt.

W meczach półfinałowych, finale, o 3, 5 i 7 miejsce w przypadku remisu – seria rzutów karnych ( 4 strzelających). Jeśli to nie wyłoni zwycięzcy strzelamy do pierwszego błędu. O kolejności miejsc w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów, kolejnie korzystniejszy bilans bezpośredniego spotkania, następnie korzystniejszy bilans goli, potem liczba strzelonych goli a na końcu liczba straconych goli. Jeżeli i to nie wyłoni zwycięzcy – mecz dodatkowy. Pary półfinałowe tworzą zespoły, które w swych grupach zajmą dwa pierwsze miejsca. Zespoły w półfinale grają na przemian 1A – 2B i 1B – 2A. W pozostałych meczach o miejsce 7 grają zespoły, które zajęły 4 miejsca w swoich grupach, o 5 miejsce zespoły zajmujące 3 miejsce w grupie, a o 3 miejsce przegrani półfinaliści.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd