Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Seniorzy MKS Małkinia stracili punkty w 5. kolejce siedleckiej ligi okręgowej. Mecz rozpoczął się od wzajemnego badania sił obydwu zespołów. Zbiegiem czasu nie zabrakło  twardej walki o piłkę.

Pierwszą dobrą okazję, od razu zamienioną na gola stworzyli w 12. minucie przyjezdni. Po rzucie rożnym Hutnik obejmuje prowadzenie. W 24 minucie jest 0:2 .Bramka pada po prostopadłym podaniu ze środka pola zawodnik hutnika będąc praktycznie sam na sam z bramkarzem skutecznie kończy akcje. Kolejne minuty pierwszej połowy należały już do podopiecznych trenera Arkadiusza Borowego W 36. minucie wyprowadzili oni atak lewą stroną Arkadiusz Borowy dograł piłkę w pole karne, a całą akcję wykończył Cezary Maliszewski. Do przerwy mógł paść gol wyrównujący jednak zabrakło szczęścia. Druga połowa to dążenie do wyrównania było kilka okazji. Goście jednak byli lepsza drużyna co potwierdzili strzelając kolejna bramkę. MKS na pewno zagrał w tym dnu na tyle ile zawodnicy byli wstanie. Drużyna się starała  o wywalczenie punktów.

MKS Małkinia – Hutnik Huta Czechy 1:3 (1:2)

Bramki: MKS Cezary Maliszewski (36.)

MKS MAŁKINIA: Dominik Sekuła - Kamil Suszczyński  zmiana 46" Radosław Tarnowski Kacper Klamer ??ta kartka Paweł Jakubik Kamil Równy ??ta kartkaBartłomiej Wróblewski   Arkadiusz Borowy   Adam Najgrodzki  Przemysław Maliszewski ??ta kartka  zmiana 76" Tomasz Fydrych - Rafał Wyszomirski ??ta kartka  zmiana 79" Dariusz Gromek  Cezary Maliszewski bramka ??ta kartka