Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Nie udał się wyjazd naszym piłkarzom w środę 31 sierpnia do Zbuczyna, gdzie z miejscową WEKTRĄ rozegrali ostatnią wakacyjną kolejkę. Była to zarazem czwarta kolejka spotkań nowego sezonu o Mistrzostwo Siedleckiej LO. W tym spotkaniu trener Arkadiusz Borowy nie miał do swej dyspozycji wielu zawodników. Pomimo tego drużyna pojechała walczyć o ligowe punkty. 

 

Gra naszym zawodnikom w tym spotkaniu się nie zawsze układała. Był to trochę dziwny mecz w trakcie, którego zespół MKS miał niezłe momenty. Nie wykorzystaliśmy paru szans. Pomimo braków kadrowych piłkarze z pewnością mieli większe możliwości, żeby zagrać lepiej. Natomiast piłkarze miejscowej WEKTRY wyglądali na tle naszych piłkarzy na bardziej skoncentrowanych, wykorzystując skrupulatnie każdy błąd naszej drużyny. Dwie bramki w tym spotkaniu podły po rzutach karnych. Jedną straciliśmy po strzale z rzutu wolnego. Jedyną bramkę dla MKS strzelił w 50 minucie Cezary Maliszewski po asyście Arkadiusza Borowego 

WEKTRA ZBUCZYN vs MKS MAŁKINIA 7:1 (3:0)

BRAMKI: Marek Adamczyk 2, Kamil Księżopolski 2, Dominik Krupa 2, Przemysław Jasiński - ?? dla MKS Cezary Maliszewski

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!