Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dnia 9 czerwca 2016 r. w piękny słoneczny poranek przed szkołą zebrały się dzieci z klas I-III ZSG w Prostyni. Kolorowa, rozgadana grupa wyjeżdżała na wycieczkę pod opieką swoich wychowawczyń. Cel wycieczki jest nieco zagadkowy FARMA ILUZJI Park Edukacji i Rozrywki w Mościskach. 

Miejsce okazuje się fantastyczne. Wkraczamy w świat na pograniczu rzeczywistości i magii. Wszystko tu zadziwia, inspiruje, śmieszy, tu niemożliwe staje się możliwe. Meble olbrzyma, Wiklinowy Labirynt, Latająca Chata Tajemnic dosłownie przyprawia o zawrót głowy, Lewitujący Kran, Muzeum Iluzji, Studnia Nieskończoności, Dmuchańce, pokaz magicznych sztuczek Pana Zabka. Ależ to była przygoda! Czy dzieciom podobało się na Farmie Iluzji? Pokazują to zdjęcia, zobacz.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!