Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

18 maja w godzinach południowych pod bramę Zespołu Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Prostyni zajechały dwa wycieczkowe autokary. Byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Białymbłocie w gminie Długosiodło. 

W urodziny swojego Patrona (także Patrona szkoły w Prostyni) zrobili sobie wycieczkę do obozu w Treblince, do naszej szkoły i do naszego sanktuarium. Uczniowie wraz z wychowawcami rozgościli się na boisku szkolnym i integrując się   z miejscowymi rówieśnikami rozegrali mecze piłki nożnej. Rywalizowali ze sobą i chłopcy, i dziewczęta. Były emocje i sportowa rywalizacja. A wynik rozgrywek? Nieważny, najistotniejsza była tu zabawa. Po wysiłku fizycznym i napięciu wywołanym kibicowaniem, goście przygotowali sobie posiłek przy ognisku. Mamy nadzieję, że uczniom z Białegobłota podobała się nasza szkoła i nasza nadbużańska przyroda. Być może jeszcze nie raz nas odwiedzą.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!