Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 9.02.2018 w gościnnych murach Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej odbył się drugi termin rozgrywek piłki koszykowej dziewcząt w ramach XIX edycji Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych. Po dwóch wcześniejszych porażkach z „Kopernikiem” i minimalnej porażce – po dogrywce z „Ekonomikiem”, przed naszymi dziewczętami stanęło duże wyzwanie stawienia czoła faworytkom rozgrywek – drużynie „Rubinka”, oraz dziewczętom z Lubiejewa. 

Pierwszy mecz z „Rubinkiem” nasze zawodniczki zaczęły od prowadzenia 4:0, i tylko raz oddały prowadzenie, pokonując faworyta rozgrywek 19:16. Naszą drużynę do zwycięstwa poprowadziła rozgrywająca Natalia Tymińska uczennica klasy ITG. Drugi mecz tego dnia nasze uczennice kontrolowały przez cały czas, utrzymując bezpieczną przewagę przez cały czas, prowadząc po dwóch kwartach 11:0. Wynik końcowy 28:8. Najwięcej punktów w tym spotkaniu zdobyła Brygida Kamińska „Brydzia”. Szkoda, że minimalna przegrana z poprzedniego tygodnia z drużyną „Ekonomika” zamknęła nam szansę na medal. Dziewczyny obiecują, że w przyszłym roku będzie ZŁOTO. Trzymamy za słowo.

Relację fotograficzną z zawodów przygotowały uczennice klasy ITK: Monika Duch i Zuzanna Sapiecha.

Naszą szkołę reprezentowały:

  1. Natalia Tymińska ITG
  2. Paulina Skupiewska IITG
  3. Natalia Rybakiewicz IITG
  4. Brygida Kamińska ITG
  5. Kinga Wróblewska ITG
  6. Żaneta Stańska IITG
  7. Katarzyna Kania ITI
  8. Kamila Radomska ITG
  9. Paulina Kulesza IIITG

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!