Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

19 kwietnia grupa dzieci z klas 0-VI wyjechała na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu było obejrzenie sztuki w Teatrze Palladium pt.,,Dziwactwa Mistrza Bulbulasa” w wykonaniu aktorów Teatru Baniek Mydlanych. 

 

To barwne przedstawienie przeniosło nas w świat bajki, muzyki, tańca i baniek mydlanych, ponieważ głównymi bohaterami byli: Mistrz Bulbulas, Bąbelek i Mydlaneczka oraz ogromne bańki mydlane.
Prehistoryczne Oceanarium na Stadionie Narodowym, było kolejnym celem naszej wyprawy. Dzięki technologii 3D i 5D mogliśmy się przenieść w bardzo realny, podwodny świat oceanu sprzed ok. 350 milionów lat i podziwiać niezwykłe stworzenia wodne. Największą atrakcją i niezapomnianym przeżyciem było spotkanie z ogromnym, drapieżnym rekinem nazywanym MEGALODONEM, który próbował nas zaatakować, ale pomimo tego, że szyba akwarium pękła udało nam się przetrwać jego natarcie. Na szczęście była to tylko technologia kina 5D, ale bardzo realistyczna.
Po spotkaniu z podwodnym światem udaliśmy się na spacer po Starym Mieście, gdzie podziwialiśmy piękne zabytki i architekturę naszej stolicy. Zwiedziliśmy Katedrę Św. Jana Chrzciciela, gdzie znajduje się grób naszego Patrona Szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zwróciliśmy również uwagę na piękne witraże, przypominające dzieje Polski i polskich świętych.
W powrotnej drodze zmęczeni i troszkę głodni posililiśmy się w McDonald’s, gdzie posiłek i sala zabaw dopełniły koniec naszej radosnej podróży.
Usłyszeć z ust dzieci, że było super i odlotowo- BEZCENNE.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!