Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Obchodzone 9 maja święto pokoju i jedność na Starym Kontynencie stało się okazją dla społeczności naszej szkoły do bliższego poznania bogactwa i różnorodności kulturowej innych krajów. 

W podróży po krajach Europy towarzyszyła nam muzyka i taniec. Próbowaliśmy swoich sił w takich tańcach jak grecka Zorba, hiszpańskie flamenco i francuski kankan. Uczniowie zaprezentowali znanych sportowców i lubiane przez Europejczyków dyscypliny sportu. Odbyły się pojedynki bokserów i rywalizacja piłkarzy. Po uroczystym apelu bawiliśmy się w rytmach europejskich przebojów.
Upowszechnianie wiedzy o krajach Unii Europejskiej i całym świecie jest elementem edukacji, który nie powinien być obcy żadnemu człowiekowi, zwłaszcza młodemu. Rozpalona ciekawość świata pomaga w rozwoju i daje nam wiele radości.
Wszystkim zaangażowanym w organizację gratulujemy pomysłowości i przygotowania tego radosnego dnia.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!