Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Tradycją w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie, już od wielu, wielu lat, jest wspólne świętowanie radosnego czasu Bożego Narodzenia. We wtorek 16 grudnia cała społeczność szkolna zebrała się w pięknie udekorowanej świetlicy, aby w atmosferze betlejemskiej nocy przeżyć tajemnicę narodzin Pana Jezusa. Szkolną uroczystość uświetnili swoją obecnością licznie przybyli goście: Wójt Gminy Małkinia Górna p. Bożena Kordek, Sekretarz Gminy p. Dariusz Chmielewski, Ksiądz Dziekan Ryszard Zalewski, p. doktor Anna Bialik Szuladzińska, Sołtys p. Sławomir Ziółkowski wraz z przedstawicielem Rady Sołeckiej p. Andrzejem Lesikiem oraz współorganizatorzy uroczystości – rodzice. 

Po krótkim wstępie Dyrektora Szkoły Andrzeja Korosia oraz powitaniu gości, uczniowie klas starszych zaprezentowali część artystyczną w formie tradycyjnych jasełek. Blask światełek i gwiazdy betlejemskiej oraz piękny śpiew kolęd wprowadził społeczność szkolną i zaproszonych gości w magiczny nastrój, a słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły wszystkim, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na Święta Bożego Narodzenia. Spotkanie to było okazją do przełamania się opłatkiem i złożenia życzeń, które do społeczności szkolnej m.in. skierowała Pani Wójt. Do swoich życzeń dołączyła niespodziankę, która wszystkim uczniom sprawiła wielką radość – paczki świąteczne pełne słodyczy. Zakończeniem uroczystości była wieczerza wigilijna przygotowana przez rodziców i nauczycieli.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!