Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Uroczyste włączenie pierwszoklasistów w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie odbyło się dnia 20 października 2015 roku. W ten jesienny poranek pierwszoklasiści ślubowali, że będą dobrymi uczniami, kolegami i Polakami. W programie artystycznym słowem, piosenką i tańcem pierwszoklasiści udowodnili, że osiągnęli dojrzałość szkolną i zasługują na miano ucznia. Znają prawa i obowiązki szkolne oraz posiadają wiedzę i umiejętności, które pozwolą im na osiągnięcie zadań i celów edukacyjnych zawartych w podstawie programowej pierwszoklasisty. 

Stanowią zgrany zespół potrafiący się wspólnie bawić i osiągać zamierzone cele.Chętnie wypełniają obowiązki szkolne, bo w szkole nie ma miejsca na nudę. Uroczystość przygotowana przez wychowawczynię Panią Mariannę Ducką miała podniosły i uroczysty charakter, ale zarazem była wypełniona radością i humorem. Ślubowanie na sztandar, pasowanie przez Dyrektora Szkoły, czy wreszcie złożenie odcisku palca w kronice szkolnej dla "młodych żaków" to pierwsze w ich życiu tak poważne przyrzeczenie. Radosna część artystyczna, w której oprócz tańców, wierszy i piosenek znalazły się słodkie upominki ufundowane przez rodziców stanowiła wspaniałe tło do dzisiejszej uroczystości. Naszym Pierwszakom życzymy samych radosnych chwil oraz sukcesów w nauce. Trzymamy za Was kciuki!

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!