Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Wakacje dobiegły końca i 4 września uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny w jakże wyjątkowej oprawie. Nie tylko ze względu na datę, ale od tego roku zgodnie z nową reformą edukacji po raz pierwszy w naszej szkole od wielu lat pojawiła się klasa VII. 

 

Społeczność szkoły rozrasta się, jednak wszyscy mają nadzieję, iż te zmiany będą korzystnymi zmianami.
Z nowymi siłami, zapałem i strawą duchową po Mszy Świętej uczniowie wkroczyli w mury szkoły, gdzie przygotowania na ich przybycie trwały prawie całe wakacje. Udało się odnowić część sal lekcyjnych, łazienki oraz przygotować nową bibliotekę.
Pod koniec sierpnia grupa uczniów pod wodzą p. Ewy Gałązki przygotowała montaż artystyczny. Uczniowie kl. VI i VII spotykali się na próbach, a efekt ich starań mogliśmy podziwiać 4.09. Złota rybka spełniała życzenia, ale pokazała również, że marzenia trzeba precyzować i rozsądnie dążyć do ich realizacji.
Swoje życzenia dla nauczycieli, uczniów, rodziców i wszystkich pracowników szkoły skierowała Pani Wójt oraz p. dyrektor Andrzej Koroś.
Przed nami już niecałe 10 miesięcy do kolejnych wakacji, ważne, aby był to czas wypełniony sukcesami i zadowoleniem ale również efektywną i ciężką pracą.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!