Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Kilka kolejnych lekcji matematyki klasa szósta, pod kierunkiem p. Anety Mystkowskiej, pracowała metodą projektu, który nosił tytuł „REMONTUJEMY MIESZKANIE”. Dzięki niemu uczniowie poznali, w jaki sposób można wyremontować mieszkanie i jakie trzeba ponieść koszty, kupując niezbędne materiały potrzebne do remontu. 

 

Uczniowie zostali podzieleni na trzy i czteroosobowe grupy. Każda grupa miała za zadanie wykonać obliczenia ile materiału potrzeba na wyremontowanie mieszkań i obliczyć kwotę potrzebną do zapłaty za materiały. Wykorzystywaliśmy gazetki z marketów budowlanych takich jak: Castorama, Obi, Mrówka itp. Praca metodą projektu była bardzo ciekawa i inspirująca.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!