Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Papież Jan Paweł II zafascynował ludzi na całym świecie swoją niezwykłą osobowością. Każdy, kto mógł się z nim spotkać, odczuwał promieniowanie świętości i bliskość samego Boga. Na apelu upamiętniającym 11 rocznicę śmierci  Jana Pawła II, uczniowie naszej szkoły, pieśnią i wierszem  chcieli oddać cześć naszemu ukochanemu Ojcu Świętemu. 

W atmosferze zadumy i wyciszenia pragnęliśmy  wyrazić podziw i ogromną wdzięczność Papieżowi za Jego posługę miłości Kościołowi i rodzinie ludzkiej, za to, że niósł orędzie wiary i nadziei współczesnemu światu, nękanemu przez wojny i niesprawiedliwość, że brał w obronę ubogich, cierpiących, prześladowanych i chorych. Przede wszystkim za to, że tak kochał dzieci i młodzież. Wiedział bowiem doskonale, czym biją nasze serca.

 

gallery{/zjecia2016/glina rocznica smierci papieza/{/gallery}

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!