Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Niedawno obchodziliśmy walentynki, a już powoli zbliża się Dzień Kobiet. Są to okazje do wyrażania uczuć. Jest to dobry czas by na chwilę zatrzymać się i w miłym towarzystwie, w nastrojowym otoczeniu posłuchać najpiękniejszych strof o miłości. 18.02.2016 r. w Szkole im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie odbyła się wieczornica „Miłość zasługuje na wiersze”, na którą byli zaproszeni rodzice, sołtysi oraz nasz radny p. Leszek Siwek. Honorowym gościem była p. Lidia Kowińska – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Małkini Górnej, która zaprezentowała nowości wydawnicze i zachęcała wszystkich do korzystania z bogatych zbiorów biblioteki. 

Dzieci przygotowały piękną część artystyczną. Czytały najpopularniejsze wiersze o miłości, które powstawały od starożytności po czasy współczesne. Były wśród nich też utwory naszego patrona ks. Jana Twardowskiego. Atrakcją wieczornicy była scena balkonowa z „Romea i Julii” Williama Szekspira oraz prawdziwy Amor strzelający z łuku. Były też pierwsze próby poetyckie naszych uczniów nagrodzone burzliwymi brawami. Pani Dyrektor Zofia Koziara podziękowała gościom za uświetnienie uroczystości, a uczniom i nauczycielom za jej przygotowanie.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd