Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Na co dzień szkoła to miejsce, w którym króluje duch nauki. Jednak gdy zbliża się karnawał,  nasi uczniowie  uczestnicząc w codziennych zajęciach,  z niecierpliwością oczekują nie tylko zakończenia pierwszego semestru i ferii zimowych, ale także szkolnej zabawy tanecznej, czyli ,,choinki”. Każdy pamięta tą wspaniałą tradycję wspólnej zabawy z  okresu nauki w szkole. W tym roku ,, Choinka szkolna”  odbyła się 28 stycznia. 

W godzinach popołudniowych korytarz szkolny wypełnił się miłośnikami tańca i dobrej zabawy. Były konkursy, był poczęstunek, było radośnie. Dzieci nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać. Uroku tej zabawie dodał wystrój sali a także niezwykłe stroje młodych dam i kawalerów. Wielkim zainteresowaniem cieszył się, jak co roku, konkurs na najpiękniejszy strój karnawałowy. Właściciele pomysłowych kreacji otrzymali pamiątkowe dyplomy. We wspaniałych strojach karnawałowych, w rytmie skocznej muzyki, wszyscy uczniowie świetnie się bawili i aż żal  było kończyć , bo następny taki bal karnawałowy zdarzy się dopiero za rok.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!