Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

22 stycznia 2016r szkołę w Glinie odwiedził pan kominiarz. Podczas spotkania nasz gość opowiedział nam wiele interesujących rzeczy o swojej bardzo odpowiedzialnej  pracy. Jest to zawód, w którym mogą pracować tylko ci, którzy m.in. nie mają lęku wysokości. 

Dowiedzieliśmy się także po co czyści się kominy, czemu w pomieszczeniach znajdują się  kratki wentylacyjne oraz dlaczego nie wolno palić śmieci w piecach. Największą jednak radość sprawiło wszystkim obejrzenie i dotknięcie najprawdziwszego  guzika od kominiarskiego munduru. Na koniec spotkania nasz gość wziął udział w pamiątkowej sesji fotograficznej. Była to wyjątkowa wizyta. Już czekamy na kolejną a Panu kominiarzowi dziękujemy za wspaniałą lekcję oraz poświęcony czas.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!