Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. 

W Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Dzień to niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. I taki też był 21 stycznia w tym roku.

Goście, którzy tak licznie przybyli mogli podziwiać występy swoich wnucząt przygotowane pod kierunkiem wychowawców oraz pań- Małgorzaty Majewskiej, Justyny Brzozowskiej i Anny Małeckiej. Dziadkowie trud swoich wnuków nagrodzili ogromnymi brawami, a całusów, przytuleń i pochwał nie było końca.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!