Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. 17 grudnia w taki prawdziwie świąteczny nastrój , wprowadziły nas jasełka przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie pod kierunkiem Pani Danuty Osiadacz i Pani Anny Małeckiej. Słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na te święta. 

Na uroczystość przybyli : Wójt Gminy Małkinia Górna Pani Bożena Kordek, sekretarz Gminy Pan Dariusz Chmielewski, ks. Jacek Rudawski, sołtysi wsi Glina i Sumiężne, rodzice i opiekunowie uczniów.

Zaproszeni goście i społeczność szkolna po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajni.

Po części artystycznej, dyrektor Zofia Koziara podziękowała młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożyła zaproszonym gościom i uczniom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Następnie głos zabrała Pani Wójt, która przywiozła dla wszystkich dzieci naszej szkoły paczki od Mikołaja. Po życzeniach i wspólnej modlitwie razem z księdzem wszyscy dzielili się opłatkiem i a następnie udali się do sali na szkolną Wigilię.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd