Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

„Dzisiaj w szkole wielkie zmiany”  tak jednym zdaniem można podsumować wszystko to, co działo się dzisiaj w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie.  W związku z obchodami pierwszego dnia wiosny, funkcje nauczycieli i pracowników szkoły przejęli uczniowie klasy szóstej, a trzeba przyznać, że świetnie odnaleźli się w tej nowej roli. Do powierzonych obowiązków przygotowali się z wielką precyzją. 

Nie obyło się również, bez marzanny. W tym roku były to marzanny wykonane z przedmiotów, które można poddać recyklingowi. Uczniowie rozkładając kukły na czynniki pierwsze, uczyli się jednocześnie segregacji odpadów.

Kolejne minuty to konkursy, gry i zabawy, wesołymi okrzykami uczniowie powitali wiosnę i mam nadzieję, że ta piękna i słoneczna pora roku pozostanie z nami do pierwszych dni lata.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd