Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Pod takim hasłem odbyło się tegoroczne spotkanie całej społeczności szkolnej z okazji Dnia Kobiet przygotowane przez uczniów pod kierunkiem pań : Doroty Padewskiej i Alicji Kruszewskiej. Poranek o kobietach miał uświadomić wszystkim, jak ważną rolę w świecie pełni kobieta. 

Występy uczniów to strzał w dziesiątkę. Uczniowie świetnie rozbawili wszystkich zgromadzonych w tym dniu, zwłaszcza kobiety, czyli naszego gościa Panią Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Lidię Kowińską, przewodniczącą Rady Rodziców Panią Justynę Przywoźną , przybyłych rodziców i nauczycieli. Niespodzianką był układ choreograficzny do biało – czarnego tańca w wykonaniu dziewczyn z klasy VI w ramach podziękowania wszystkim chłopcom za pamięć i piękne wiosenne kwiaty. Bo jak mówił nasz patron ks. Jan Twardowski : „Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy”.

 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!