Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Choinka szkolna na zakończenie I semestru nauki jest w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń. W sobotę, 11 lutego, korytarz szkolny przystrojony w kolorową dekorację, na czas zabawy zamienił się w balową salę pełną bajkowych postaci. 

W takiej scenerii animatorzy Teatru Forma z Białegostoku rozpoczęli karnawałową zabawę. Zespół ten był sponsorowany przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Małkini Górnej  i Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie. 

Gorące rytmy porwały do tańca dzieci, rodziców i nauczycieli. Wszyscy uczestnicy zabawy udali się w muzyczną podróż po krajach Europy wykonując znane tańce i pląsy różnych narodów. Zabawie towarzyszyły liczne konkursy, a w trakcie zabawy nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Sił do zabawy nikomu nie brakowało, a dodatkowa radość biła z faktu, że od poniedziałku FERIE!!!

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd