Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

„Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył Babcię i Dziadka”

Od wielu lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta jest przygotowywana przez wszystkich uczniów szkoły. Tak również było i w tym roku.  Święto Babci i Dziadka, to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci , ale przede wszystkim dla babć i dziadków. 

To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole 20 stycznia 2017 r.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci przygotowały również poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty. Następnie obdarowali swoich ukochanych gości upominkami -  orderami  BABCIA NA MEDAL I DZIADEK NA MEDAL.

Dzieci, poprzez wiersze, piosenki, taniec i teatr mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje podziękowanie za cierpliwość i trud włożony w ich wychowanie.Dziękujemy za to, że jesteście.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!