Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Wizyta Mikołaja zawsze cieszy (małych i dużych). Wizyta kilkunastu Mikołajów, którzy przywożą worki prezentów na ryczących motorach to przeżycie zachwycające. W ciągu dwóch lat działalności Grupa Motocyklowa STAJNIA zaistniała na kilku imprezach plenerowych na terenie gmin Małkinia Górna, Ostrów Maz. i Andrzejewo. Bardziej kameralną, ale równie ważną częścią ich działalności jest udział w kilku akcjach charytatywnych - między innymi członkowie grupy zaangażowali się w akcję "Szlachetna Paczka" i zorganizowali mikołajkowe spotkanie z uczniami klas pierwszych małkińskiego Zespołu Szkół Gminnych nr 2.    

Grupa pierwszaków pod opieką pp. Grażyny Długoborskiej, Renaty Zadrożnej i Teresy Żach poczuła świąteczny nastrój już 4 grudnia 2015 r., kiedy pod GOKiS wraz z motocyklistami w czerwono-białych czapkach przybył św. Mikołaj objuczony wielkim workiem.

Każde grzeczne dziecko otrzymało słodycze, kredki, gadżety edukacyjne i kalendarz GM STAJNIA. Najodważniejsi przymierzali motocyklowe stroje i sprawdzali się w roli kierowców jednośladów.

P. Dariusz Prabucki - Prezes GM STAJNIA - podkreśla, że dla członków grupy było to bardzo miłe spotkanie. "My także czujemy magię świąt Bożego Narodzenia i staramy się w miarę naszych możliwości sprawiać radość najmłodszym. Naszą inicjatywę obdarowania uczniów klas pierwszych wsparł Urząd Gminy Małkinia Górna, Delikatesy Centrum w Małkini Górnej,  Bank Crédit Agricole z Ostrowi Maz., firmy "PROMAR D. Nowak", "PPHU Alum-Plast J. Ogrodnik, B. Ogrodnik", "Hurtownia HAST Hanna Kuciel" i "Barszcz L. Szkolenie kierowców". Wspólnymi siłami przygotowaliśmy 90 świątecznych paczek i zadbaliśmy o stworzenie świątecznej atmosfery."

Po słodkim poczęstunku i wspólnych tańcach zmotoryzowana ekipa św. Mikołaja odjechała obiecując, że być może wróci za rok...

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!