Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Mięciutki, puchaty, miły i z uszkami.... 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo że mamy coraz bardziej nowocześniejsze zabawki, bardziej kolorowe i samo mówiące moda na misie nie przemija. W Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini uczniowie klas VI czytali dzieciom z  klas I-III piękne opowiadania o najbardziej znanym misiu Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. 

Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone, a każdy był piękny i wyjątkowy. Co odważniejsi sami przebrali się za nie. W  trakcie czytania młodsze dzieci rysowały ilustracje do czytanych opowiadań. Najładniejsze i najbardziej kolorowe prace zostały wywieszone na gazetce szkolnej, by cieszyć oczy wszystkich uczniów.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!